فارکس

در یکماه پول خود را دو برابر کنید<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

با خرید و فروش ارز پولدار شوید

فقط با 300 دلار

این حساب را ببینید که يک ماهه ۳۰۰٪ گرفته و ....

 

نه اشتباه نکید من به دلال فارکس تبدیل نشده ام. اوضاع خراب بازار دوستان را به سمت سایر بازارهای مالی مانند فارکس کشانیده است. چند تن از دوستان خواستند با توجه به تجربیاتم از فارکس و نحوه سود دهی آن در ایران بنویسم:

فاركس بازار مكاره است!! در فارکس حدود 90٪ بازنده و 10٪ برنده هستند.  کار فارکس یه کار اعتیاد آور است (درست مانند زغال خوب!). كسي كه ميخواهد فاركس كار كندبايد اعصاب قوي داشته باشد و تحليلگر تكنيكال خوبی باشد. حدود 95% تحلیلگران فارکس تکنیکالند. آن 5% فاندامنتال ها هم تریدر های بانکها و موسسات بزرگند. برای موفقیت در فارکس باید هميشه در حالمطالعه تکنیکال باشي. وقتي به سطح خوبي از تكنيكال برسي ميتواني شروع كني با حساب دمو )تاكيد ميشود دمو) و زماني كه توانستي دمويت (ترجيحاْ 1000 دلاري)را در 1 ماه 2برابر كني ميتواني وارد ريل شوي و ماهي 20٪ را داشته باشي. فاركس بازاري است كه سود و زيان هر کسی بيش از هر بازارديگري به تحليل و عرضه خود آدم بستگي دارد. تمام تبلیغات شرکتها و دادن تحلیل و این حرفها را هم بریز دور.

راستی دو تجربه شخصی: اول اینکه خیلی از  فارکس کارها وقتی ضرر میدهند هی شروع به گرفتن پوزیشن جدید میکنند تا ضرر امروز را جبران میکنند و هی بیشتر ضرر میکنن. برای خودتون حد بزارین که اگه امروز اینقدر ضرر کردم دیگه پوزیشن نمیگیرم. دوم اینکه نگید که باید ماهی مثلاً 20% در بیارم که بازم هی پوزیشن بیخودی میگیرید و میرید به سمت مارجین کال شدن و بسته شدن حساب.

بازهم خواهم نوشت.

 

/ 0 نظر / 6 بازدید