فارکس ۲

يادم می آيد دانشجو که بوديم هر کلاس کامپيوتری که ميرفتيم ۲-۳ جلسه اول به بحثهای نخ نمای اينکه کامپيوتر از کجا آمده٬‌ اولين چرتکه را چه کسی اختراع کرد٬‌ پاسکال که بود و غيره ميگذشت و چون من از پرداختن به بحث ها بدم می آيد٬ آموختن اينکه فارکس چيست و مبانی را به عهده خود خواننده محترم ميگذارم.

در قسمت اول عرض کردم که فارکس سود دارد خوب هم دارد اما برای ۱۰٪ افراد و ۹۰٪ بقيه از فارکس تنها مارجين کال شدن را به ياد خواهند داشت. برای اينکه جزو آن ۱۰٪‌ رستگار قرار بگيريم بايد دانش تکنيکالمان را بالا ببريم.

امروز به نرم افزارهای فارکس می پردازم. اول از همه برای شروع دمو کار کردن بايد يک اکانت دمو از يه بروکر (معتبر يا غير معتبر مهم نيست) بگيريم. پلت فرم های فارکس بسيار متنوعند. از سيستمهای بسيار پيچيده (به قول من user enemy) مثل مال saxo bank گرفته تا GCI که سيستم ساده ای برمبنای JAVA دارد. الان همانطور که اکثر افراد از نرم افزار متا استاک يا آمی بروکر استفاده ميکنند در فارکس هم پلت فرم نرمال متا تريدر است که يک نرم افزار آسان کار با فارکس است. مشکل اصلی اين نرم افزار که البته بعداْ شايد گريبانتان را بگيرد روسی بودن شرکت سازنده است (بعداْ ميگويم چرا). البته اصلاْ‌نترسيد خود نرم افزار هيچ مشکلی ندارد.  

نرم افزار را از اينجا ميتوانيد دانلود کنيد. بعد با باز کردن آن يک حساب دمو باز کنيد. ارزش حساب را نزديک عددی انتخاب کنيد که ميخواهيد در ريل شروع کنيد. من ۳۰۰۰ را پيشنهاد ميکنم. leverage را هم ۱:۱۰۰ انتخاب کنيد که اکثر بروکرها با آن کار ميکنند. يه ذره با اين پلت فرم زيبا کار کنيد زير و بم آن دستتان می آيد.

                                                                                                ادامه دارد...

/ 0 نظر / 27 بازدید