این هفته

وپترو: در حال نوسان بین 10050 و 9100 است. احتمالاً دوشنبه هم + میخورد و اگر همه چیز خوب پیش برود از سمت + از کانال خارج شده و رشد میکند. Indicator ها سهم را در میان مدت + نشان میدهند. در نمودار هفتگی سهم از حمایت 9386 برگشته و احتمالاً تا چند هفته دیگر + بسته میشود.

 وبانک: بازهم از مقاومت عبور کرد و اگر مثل هفته قبل برنگردد (که بعید به نظر میرسد) وقت رشد این سهم لااقل برای چند هفته شروع شده.

صدرا: همانطور که پیش بینی میشد رشد صدرا تا مقاومت 17000 بود و این سهم این هفته با – شروع کرد که تا 15100 ادامه خواهد داشت. از طرف دیگر در دراز مدت حرکت سهم به سمت 17000 خواهد بود.

موتوژن: نمودار هفتگی سهم از خط مقاومت 3692 عبور کرده و احتمالاً به رشدش ادامه خواهد داد. البته در کوتاه مدت احتمال برگشت سهم وجود دارد. فکر میکنم این سهم دچار حمله نوسان گیرها شده است. محتاط باشید.

ومعادن: مماس حمایت است. احتمالاً برمیگردد. البته indicator ها نشان از – بودن این سهم دارد. در درازمدت هم ممکن است حتی تا 7900 پایین بیاید.

خارک: احتمالاً از مثلث بیرون میزند و رشد کوتاه مدت میکند.در پایان هفته اگر در 14700 (متوسط) بسته شود به سود بلند مدت میتوان امیدوار بود.

  
نویسنده : سهامدار جزء ; ساعت ٢:٠٧ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٦ مهر ،۱۳۸۳