فارکس

در یکماه پول خود را دو برابر کنید

با خرید و فروش ارز پولدار شوید

فقط با 300 دلار

این حساب را ببینید که يک ماهه ۳۰۰٪ گرفته و ....

 

نه اشتباه نکید من به دلال فارکس تبدیل نشده ام. اوضاع خراب بازار دوستان را به سمت سایر بازارهای مالی مانند فارکس کشانیده است. چند تن از دوستان خواستند با توجه به تجربیاتم از فارکس و نحوه سود دهی آن در ایران بنویسم:

فاركس بازار مكاره است!! در فارکس حدود 90٪ بازنده و 10٪ برنده هستند.  کار فارکس یه کار اعتیاد آور است (درست مانند زغال خوب!). كسي كه ميخواهد فاركس كار كند بايد اعصاب قوي داشته باشد و تحليلگر تكنيكال خوبی باشد. حدود 95% تحلیلگران فارکس تکنیکالند. آن 5% فاندامنتال ها هم تریدر های بانکها و موسسات بزرگند. برای موفقیت در فارکس باید هميشه در حال مطالعه تکنیکال باشي. وقتي به سطح خوبي از تكنيكال برسي ميتواني شروع كني با حساب دمو )تاكيد ميشود دمو) و زماني كه توانستي دمويت (ترجيحاْ 1000 دلاري)را در 1 ماه 2 برابر كني ميتواني وارد ريل شوي و ماهي 20٪ را داشته باشي. فاركس بازاري است كه سود و زيان هر کسی بيش از هر بازار ديگري به تحليل و عرضه خود آدم بستگي دارد. تمام تبلیغات شرکتها و دادن تحلیل و این حرفها را هم بریز دور.

راستی دو تجربه شخصی: اول اینکه خیلی از  فارکس کارها وقتی ضرر میدهند هی شروع به گرفتن پوزیشن جدید میکنند تا ضرر امروز را جبران میکنند و هی بیشتر ضرر میکنن. برای خودتون حد بزارین که اگه امروز اینقدر ضرر کردم دیگه پوزیشن نمیگیرم. دوم اینکه نگید که باید ماهی مثلاً 20% در بیارم که بازم هی پوزیشن بیخودی میگیرید و میرید به سمت مارجین کال شدن و بسته شدن حساب.

بازهم خواهم نوشت.

 

  
نویسنده : سهامدار جزء ; ساعت ۱۱:٥٦ ‎ق.ظ روز جمعه ٢٩ مهر ،۱۳۸٤

 

ميلاد کريم اهل بيت مبارک باد

  
نویسنده : سهامدار جزء ; ساعت ٥:٠٥ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٧ مهر ،۱۳۸٤

اشتغال زايی

دکتر محموداحمدي نژاد ، در ديداراعضاي مجمع نمايندگان چند استان گفت : با مديريت صحيح تسهيلات بانكي، سالانه مي‌توان سه ميليون شغل ايجاد كرد.

طبق آخرين آمار هزينه ايجاد يک شغل در کشور به طور متوسط حدود ۲۰ ميليون تومان است. با يک حساب سرانگشتی برای ايجاد سه ميليون شغل در سال حدود ۶۰ هزار ميليارد تومان (۶۰ ميليارد دلار) احتياج است. من مانده ام چطور با مديريت تسهيلات بانکی ميتوان از بودجه ۴۰ ميليارد دلاری کشور ۶۰ ميليارد دلار را به اشتغال اختصاص داد؟!

  
نویسنده : سهامدار جزء ; ساعت ۱٠:٢٩ ‎ق.ظ روز جمعه ٢٢ مهر ،۱۳۸٤

شاخص کل

بدبينم؟ من ميگم نمودار شاخص داره خودش رو تصحيح ميکنه. يه پرچم هم مثکه اون وسطا داره درست ميشه. خلاصه من ميگم اگه اتفاق فاندامنتالی نيافتد اين شاخص تا ۹۹۳۰ برگرد نيست. نخريد آقا نخريد...

  
نویسنده : سهامدار جزء ; ساعت ۱:٤٢ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٥ مهر ،۱۳۸٤

 

ماه رمضان گوشه ای از بهشت خداست در کوير عطشناک زمين.

مبارک باد حضورمان در اين بهشت. باشد تا قدرش را بدانيم و لايقش باشيم.

  
نویسنده : سهامدار جزء ; ساعت ٧:٠۸ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۳ مهر ،۱۳۸٤

تخريب؟

اين جوابيه خشن آقای علی مددی فقط نشان ميدهد که حرفه ای ها هم توی اين بازار اعصابشان را از دست داده اند. من نه آنچنان شناختی از محمد رضا دارم نه از ايشان.

هرچند بعضی حرفهای محمدرضا بی انصافی بود ولی به نظرم مهدی هم زيادی تند رفته بود و تمام کامنتهای مشکوک را به حساب او گذاشته و او را آماتور دانسته (که البته به نظر من توی اين بازار همه آماتوريم. اينجا را ببينيد) و در چند فروم به او تاخته است.

من هميشه حرفه ای گری و بداعت تحليلهای مهدی علی مددی را تحسين کرده و ميکنم ولی اين خامی از او بعيد بود که اين مساله را چنين عمومی کند. نکته مهم ديگر که به تازگی از او می بينيم بيان دايمی اين نکته است که تحليلهای من رايگان است که بار منفی منت را بدنبال دارد.

اميدوارم اوضاع بورس زودتر رو به راه شود تا ما کمتر مثل سلمانی های بيکار سر يکديگر را بتراشيم!

سربلند باشيد

  
نویسنده : سهامدار جزء ; ساعت ۱٢:٠۳ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٢ مهر ،۱۳۸٤